Osiągnięcia - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - strona szkoły

Idź do spisu treści

Menu główne:

Uczeń
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

GIMNAZJUM



      KONKURSY NA SZCZEBLU MIĘDZYGMINNYM  
Lp.Imię i nazwisko uczniaKlasa
Konkurs
Zdobyte miejsceMiejsce i data
1. 




      KONKURSY NA SZCZEBLU GMINNYM
Lp.Imię i nazwisko uczniaKlasaKonkursZdobyte miejsceMiejsce i data
1.
II
III
      KONKURSY NA SZCZEBLU POWIATOWYM
Lp.Imię i nazwisko uczniaKlasaKonkursZdobyte miejsce Miejsce i data
1. Ziaja Piotr
Kaliciak Maciej
Kopocz Kamil
Kotucha Miron
Pielka Dawid
Waszczyszyn Michał
Neumann Bartłomiej
Pasławski Paskal
Smoll Aleksander
Waszczyszyn Patryk
Ziaja Bartosz
III
II
II
II
II
II
III
III
III
III
III
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

IIOżarowice 20.03.2018r.

2.Sandra Wojtunik
Piekacz Agata
Knopik Nikola
Psiuk Milena
Makowska Małgorzata
Kotucha Marcelin
III
III
III
III
III
III
IV Potyczki Językowe z Języka Niemieckiego
IITarnowskie Góry
5.04.2018r.
3.Milena Psiuk
Małgorzata Makowska
III
III
Konkurs na recenzję książki organizowany przez posła na Sejm – T. GłogowskiegoI
Tarnowskie Góry
18.06.2018r.
4.Nikola Knopik
Katarzyna Pasieka
III
III
XVII Powiatowy Konkurs Artystyczny „Rozmaitości” kat. fotograficzna
II 
I
Krupski Młyn
       KONKURSY NA SZCZEBLU REGIONALNYM
1.




      KONKURSY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM
1.

      KONKURSY NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM
1.Nikola Knopik
Agata Piekacz
Sandra Wojtunik
Bartosz Ziaja
Bartłomiej Neumann
Piotr Ziaja
Milena Psiuk
Marcelin Kotucha
Aleksandre Smoll
Emilia Gad
Michał Dudek
Małgorzata Makowska
III
III
III
III
III
III
III
III
III
III
III
III
„Z niemieckim w drogę” – ogólnopolski konkurs zorganizowany przez Instytut Goethego
wyróżnienieWarszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA



      KONKURSY NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM
Lp.Imię i nazwisko uczniaKlasa
Konkurs
Zdobyte miejsce Miejsce i data
1.Lena PazdygaVXVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych i GimnazjówII
Brynek
15 marca 2018r.
      KONKURSY NA SZCZEBLU MIĘDZYGMINNYM
Lp.Imię i nazwisko ucznia KlasaKonkursZdobyte miejsce Miejsce i data

1.Oliwia ŁopataIVaVI Międzygminny Konkurs Piosenki NiemieckojęzycznejIIBrynek
15 marca 2018r.
2.Milena Arendarska
Julia Huczko
Daria Bartylak
VIIb
VIIb
VIIb
Świąteczny konkurs językowy i gwary śląskiejITworóg,
19 grudnia 2017r.
      KONKURSY NA SZCZEBLU POWIATOWYM
Lp. Imię i nazwisko ucznia  Klasa KonkursZdobyte miejsce  Miejsce i data
1.Magdalena Zuń
Milena Arendarska
VIIb
VIIb
Zakwalifikowanie do II etapu konkursu biblijnego
2.Wiktoria KazuchIIIV Powiatowy Świąteczny Konkurs Piosenki NiemieckojęzycznejIIIKrupski Młyn
05.01.2018r.
3.
Emilia Brodziak
Magdalena Wikariak
IVb
IVa
IV Powiatowy Świąteczny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej
IIKrupski Młyn
05.01.2018r.
4.Semir Karaś
Sebastian Buch
Dawid Szramek
Tomasz Biesik
JakubKopeć
Wojciech Ziaja
Wojciech Nowak
Michał Taiber
Marek Gawlik
Maciej Lalak
Jakub Opala
VI
VI
VI
V
V
V
VI
VI
VI
V
V
Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej ChłopcówIIINakło Śląskie
26.03.2018r.

5.Oliwia ŁopataIVa
Wielkanocny konkurs plastyczny
„MOJA WIELKANOC”
IIPoczesna
6.Daria BartylakVIIbOgólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” w grupie II (eliminacje powiatowe)IIIŚwiniowice 21.04.2018r.
      KONKURSY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM
Lp. Imię i nazwisko ucznia  KlasaKonkursZdobyte miejsceMiejsce i data
1.






      KONKURSY NA SZCZEBLU REGIONALNYM
Lp. Imię i nazwisko ucznia KlasaKonkursZdobyte miejsceMiejsce i data
1.Nadia Piwowarczyk
Zuzanna Foks
Maja Kaczmarek
Oliwia Łopata
Kinga Słupska
Oliwia Kędzierska
Lena Pazdyga
Liwia Gołębiowska
I
III
IV
IV
V
V
V
VI
8 REGIONALNY KONKURS
MAŁYCH FORM TEATRALNYCH
II
Bytom
22.05.2018r.
      KONKURSY NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM
Lp. Imię i nazwisko uczniaKlasaKonkursZdobyte miejsceMiejsce i data
1.
       KONKURSY NA SZCZEBLU REJONOWYM
Lp. Imię i nazwisko uczniaKlasaKonkursZdobyte miejsceMiejsce i data
1.Lena PazdygaVX Rejonowy Konkurs RecytatorskiIII
Zawadzkie
13.02.2018r.

2.Liwia Gołębiowska
Oliwia Kędzierska
Nadia Piwowarczyk
Zuzanna Foks
Lena Miszczak
Maja Waloszczyk
Maja Kaszmarek
Oliwia Łopata
Lena Pazdyga
Kinga Słupska
VI
V
I
III
III
III
V
IV
V
V
XVIII Rejonowego Przeglądu Małych Form Teatralnych
Zawadzkie
10.04.2018r.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego